برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات برنج هاشمی بی نظیر درجه 1

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تشخیص برنج هاشمی بی نظیرکارخانه تولید برنج هاشمی صادراتی

بازدیدها: 2

یکی از مهمترین تولیدات کشاورزی کشور ما برنج هاشمی است که آوازه ای جهانی دارد. برنج هاشمی علاوه بر اینکه در داخل کشور کالایی پر مصرف محسوب می شود مصرف آن در دنیا هم دارای طرفداران ویژه ای است.

عطر و طعم برنج هاشمی بی نظیر آن را تبدیل به کالایی پر طرفدار در آن سوی مرزها کرده و بسیاری از کشورها خواستار خرید از این نوع خاص برنج ( هاشمی ) از کشورمان هستند.

صادرات برنج هاشمی بی نظیر درجه 1

روش تشخیص برنج هاشمی بی نظیر

روش تشخیص برنج هاشمی بی نظیر وقتی از برنج ایرانی حرف می زنیم دلچسبی آن وقت خوردن ذهن هر کسی را به خود مشغول می کند و در واقع هیچ برنجی در هیچ کجای دنیا قدرت مقابله با برنج ایرانی را ندارد چرا که این کالای منحصر به فرد در جایی با اقلیم و آب و هوایی خوب زیر نظر کشاورز کار بلد ایرانی عمل آوری شده است و یکی از بهترین انواع آن برنج هاشمی است که مورد علاقه بسیاری از هم وطنان و همین طور افراد ی که در خارج از کشور زندگی می کنند.

تشخیص برنج حتی برای خبره این کار هم با دشواری صورت می گیرد ولی به طور کلی اگر مقداری برنج را در کف دست خود بریزید و با حرارت دهان آن را گرم کنید اگر برنج اعلی باشد وقتی آن را می بویید عطری خوشایند خواهد داشت روی برنج باید کاملا صاف باشد و رگه ای در آن دیده نشود همچنین دانه هایی کامل داشته باشد و خورده برنج در آن دیده نشود برنج خام را که زیر دندان فشار می دهیم باید کاملا سفت باشد.

رنگ برنج باید سفید مایل به کرم باشد ولی بهترین نوع تشخیص برنج خوب برنجی است که آزمایش پخت را بخوبی پس داده باشد یعنی هنگام پخت از هم وا نرود عطر خوبی داشته باشد و بعد از پخت شکل ظاهر خود را از دست ندهد اینها همه حتما به شناخت برنج خوب به شما کمک می کند تا برنج خوب از بد را متوجه شوید ما تمامی این مشخصه ها را با هم در برنج بی نظیری مثل برنج هاشمی می بینیم و همین امر باعث شده برنج هاشمی صادراتی و در آن سوی مرزها هم دنبال کننده داشته باشد.

کارخانه تولید برنج هاشمی صادراتی

کارخانه تولید برنج هاشمی صادراتی برنج هاشمی محصول و دست رنج کشاورز ایرانی در شمال کشور است که برای تولید آن بسیار زحمت می کشد تا این محصول بسیار عالی به وفور در کشور و هم خارج از کشور برای مصرف کننده خارجی توزیع شود تا دوستداران این محصول بی هیچ زحمتی این کالا را تهیه و مصرف کنند.

بعد از درو کردن برنج آن را به کارخانه تولید برنج جهت جدا سازی پوسته و خشک کردن برنج می برند و بعد در کارخانه برنج هاشمی برنج که آماده شد در بسته هایی در اوزان مختلف برنج را برای توزیع در داخل و خارج از کشور آماده می کنند.

برنج نیلا با برند نرگستان ارائه می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حامد مهرزاد

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09112814909

phone icon تلفن ثابت: 01358352974

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@berenjenila.com

برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.