برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه برنج فجر ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بارز ترین ویژگی برنج معطرفروش بی واسطه برنج فجر ایرانی

بازدیدها: 3

عرضه برنج فجر ایرانی با روش های متعددی صورت می گیرد. برنج فجر ایرانی از گونه های پر محصول برنج ایرانی می باشد. برنج فجر ایرانی در مناطق کوهستانی مناطق شمالی کشور کشت می شود. برنج فجر ایرانی حاصل تغییر ژنتیکی برنج های با کیفیت بوده است. عطر برنج فجر ایرانی منحصر به فرد می باشد. برنج فجر ایرانی دارای ظاهری قلمی و رنگ روغنی می باشد. 

عرضه برنج فجر ایرانی

بارز ترین ویژگی برنج معطر

بارز ترین ویژگی برنج معطر بارز ترین ویژگی برنج معطر به این صورت است که باعث شده تا مشتریان زیادی در برنامه غذایی خود از آن استفاده کنند. برنج هاشمی یکی از گونه های معطر در سطح بازار می بادش این برنج به دو نوع گرم و سرد در کشور طبقه بندی می شود. گونه گرم برنج هاشمی ساقه کلفت تری نسبت به گونه سرد دارد. این عامل باعث شده تا کرم ساقه خوار نتواند وارد ساقه این برنج شود. بنابراین این گونه به سم پاشی نیازی ندارد. هر دو گونه برنج در یک زمان کشت می شوند ولی زمان برداشت گونه سرد ده روز دیرتر از نوع گرم بوده است.

برنج هاشمی بهترین و مرغوب ترین نوع برنج ایرانی از نظر کیفیت می باشد این گونه در استان گیلان کشت می شود. دانه های برنج هاشمی دارای طول زیاد و عرض کمی می باشند. این برنج ظاهری کشیده دارد جنس این برنج گچی و رنگ سفیدی دارد. این برنج بعد از پخت قد و عطر و طعم جالبی را دارا می باشد. نوع دیگر گونه برنج که در کشور مورد توجه مشتریان می باشد برنج شیرودی نام دارد.

برنج شیرودی حاصل تحقیق محققان ایرانی با حفظ کیفیت و مرغوبیت برنج بوده است از ویژگی هایی برنج شیرودی می توان به این مورد اشاره کرد که این برنج از نوع اصلاح شده برنج های خزر و طارم می باشد. این برنج از نظر ظاهری به برنج هاشمی شباهت زیادی دارد رنگ شلتوک این برنج کاهی و رنگ دانه ها سفید کدری می باشد این برنج برای مشتری توجیه اقتصادی نیز دارد. چون بعد از پخت قد و حجمآن افزایش پیدا می کند.

فروش بی واسطه برنج فجر ایرانی

فروش بی واسطه برنج فجر ایرانی فروش بی واسطه برنج فجر ایرانی یکی از روش های به دست آوردن برنج فجر ایرانی بوده است. در این صورت برنج فجر به قیمت تولیدی به دست مشتری می رسد. روش دیگر خرید فله ای برنج فجر ایرانی می باشد در این روش نیز محصول با هزینه مناسبی تامین می شود.

فروش برنج فجر ایرانی بهتر است که به صورت عمده بوده باشد چون در این صورت تمامی واسطه ها از بین رفته و قیمت برنج افزایش پیدا نمی کند. علاقمندان برنج فجر ایرانی را به صورت مستقیم نیز می توانند سفارش دهند.

برنج نیلا با برند نرگستان ارائه می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حامد مهرزاد

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09112814909

phone icon تلفن ثابت: 01358352974

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@berenjenila.com

برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.