برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده برنج هاشمی صادراتی 5 کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره برنج هاشمی صادراتی بیشتر بدانیدصادرات برنج هاشمی فوق اعلا

بازدیدها: 1

درکشور ما برنج از پر جاذبه ترین غذاهاست و تقریبا در تمام وعده های غذایی یافت می شود. برنج در کنار انواع خورشت ها وجود دارد آسان سرو و خورده می شود و نوع هاشمی و مرغوب آن باعث لذت در خوردن است.

برنج هاشمی صادراتی در مزارع شمال کشور عمل آوری می شود و برای مصرف داخل کشور و صادرات در کیسه های ۵ کیلویی شیک بسته بندی و برای توزیع به تمام مناطق ارسال می گردد.

فروشنده برنج هاشمی صادراتی 5 کیلویی

درباره برنج هاشمی صادراتی بیشتر بدانید

درباره برنج هاشمی صادراتی بیشتر بدانید برنج هاشمی خوش خوراک ترین و خوشمزه ترین برنج ناحیه شمال کشور است این برنج در فرآیند آزمایشگاه به دست نیامده است بلکه  برای تولید دقت انسانی و کوشش کشاورز را  در پی داشته و محصولی از خود طبیعت به حساب می آید یعنی یک محصول دستکاری شده نیست. این برنج در هر زمینی به راحتی عمل آوری نمی شود بلکه زمینی که این برنج برای رشد نیاز دارد زمینی حاصلخیز است که انواع مواد و کودهای طبیعی و مقوی زمین را داشته باشد. شاخه ها و دانه هایی بلند و کشیده دارد که نسبت به سایر برنج ها قدی بلند تر دارد. 

برنج هاشمی صادراتی فوق اعلا برنجی است که وقتی درب کیسه را باز می کنید دانه های برنج کاملا یکدست بوده و به هیچ عنوان برنج خورد در آن وجود ندارد، دانه هایی کاملا سفت و سخت دارد و خام آن به راحتی زیر دندان خورد نمی شود وقتی خام این برنج را در دست بگیرید و با گرمای دهان به آن بدمید بویی بسیار مطبوع از آن متصاعد می شود روی برنج خام نباید هیچ رگه ای وجود داشته، برنج هاشمی اعلا صادراتی دارای پختی بسیار عالی بوده ری زیاد دارد و هنگام پخت شکل خود را از دست نمی دهد و در فرآیند پخت و دم کشیدن و هنگام خوردن عطری بسیار دوست داشتنی دارد.

صادرات برنج هاشمی فوق اعلا

صادرات برنج هاشمی فوق اعلا زمین هایی که برنج هاشمی در ان کشت می شوند زمین هایی بسیار مرغوب و حاصلخیز هستند که توانایی عمل آوری چنین محصول باارزش و فوق اعلایی را دارند. کشاورزان با تکیه بر پشتکار و شایستگی خود و در دست داشتن وسایل امروزی کاشت و مراقبت از محصول توانسته اند به این محصول با اهمیت دست پیدا کنند.

صادرات برنج هاشمی به صورت بسیار گسترده در کشور انجام می شود و کشورهای زیادی خواهان این نوع برنج هستند وتولید کننده سعی دارد که علاوه بر تغذیه بازار داخل کشور مقدار زیادی از این محصول را برای صادرات به خارج از کشور آماده کند به این ترتیب با صادرات برنج هاشمی درجه یک و فوق اعلا توانسته با ارز آوری به اقتصاد کشور کمک و باعث سرافرازی کشور و ملت ایران شود.

برنج نیلا با برند نرگستان ارائه می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حامد مهرزاد

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09112814909

phone icon تلفن ثابت: 01358352974

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@berenjenila.com

برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.