برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش برنج هاشمی سلطنتی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

درصد ری برنج هاشمی چگونه محاسبه می شود؟آخرین نرخ برنج هاشمی سلطنتی ارزان

بازدیدها: 0

محبوبیت برنج هاشمی سلطنتی باعث شده تا امکان خرید عمده ی آن به روش های مختلف برای آسودگی خریداران ایجاد شود. با توجه به این شرایط بهتر است مناسب ترین راه را برای خرید برنج انتخاب کنید که علاوه بر هزینه کمتر برای شما، در زمان خرید نیز صرفه جویی شود؛ زیرا مشکلات شهر نشینی امروز باعث شده تا فرصت کافی برای گشت و گذار و خرید بهترین برنج هاشمی سلطنتی وجود نداشته باشد.

فروش برنج هاشمی سلطنتی عمده

درصد ری برنج هاشمی چگونه محاسبه می شود؟

درصد ری برنج هاشمی چگونه محاسبه می شود؟ هر 100 کیلو شالی بین 40 الی 55 درصد بر حسب کیفیت و نوع شالی آن برنج می دهد به این عدد در صد ری گفته میشود درصد ری با استفاده از فرمول زیر محاسبه می شود وزن برنج بدست آمده ضربدر 100 تقسیم بر وزن شالی برای مثال اگر 200 کیلو شالی داشته باشیم که از ان 90 کیلو برنج بدست آید فی آن 45 درصد می باشد.

%45=100/200*

قیمت نیمدانه این برنج حدود 60 درصد قیمت برنج سالم است البته این میزان در فصول مختلف سال با توجه به عرضه و تقاضا کاهش یا افزایش پیدا می کند.

قیمت برنج شکسته هاشمی حدود 70 درصد قیمت برنج سالم است.

قیمت بر اساس فرمول زیر تعیین می شود قیمت خرید شالی تقسیم بر فی شالی = قیمت برنج اولیه قیمت برنج اولیه + قیمت سورت , بسته بندی , بازاریابی و مالیات + سود تولید کننده = قیمت عمده برنج قیمت عمده برنج + هزینه و حاشیه سود توزیع کننده گان = قیمت مصرف کننده

برای اطلاع از نرخ برنج هاشمی به سایت های معتبر مراجعه کنید.

آخرین نرخ برنج هاشمی سلطنتی ارزان

آخرین نرخ برنج هاشمی سلطنتی ارزان قیمت برنج هاشمی با توجه به نوسانات بازار ارز بسیار متغیر است. ایران به دلیل داشتن بحران های اقتصادی، نمی تواند برای کالاهای خود قیمتی ثابت بگذارد و برنج هاشمی نیز دچار همین سرنوشت شده است. قیمت برنج هاشمی در بازار باتوجه به میزان عرضه و تقاضای آن تعیین می شود.

عواملی دیگری مانند کیفیت، تعداد و کمیت در قمیت گذاری برنج هاشمی بی تاثیر نخواهد بود. وجود تولید انبوه و یا عدم تولید یا تولید کم برنج هاشمی نیز در روند قیمت گذاری آن تیر زیادی خواهد گذاشت. از طرفی برنج هاشمی به دلیل محبوبت زیادی که در سطح جامعه داشته، کاربردهای زیادی دارد و با توجه به بحران های اقتصادی که ایجاد شده است، بازار قاچاق برنج هاشمی ارزان در جامعه به وجود آمده است. این بازار باعث افزایش قیمت برنج هاشمی در سطح چامعه شده و رکود تولیدی آن را به همراه خواهد داشت.

برای جلوگیری از این روند بهتر است از تولید کنندگان ‌داخلی بیشترین حمایت را کنیم تا هم به اقتصاد کشور کمک کنیم و هم باعث ایجاد شغل های زیادی در سطح جامعه شویم.

حامد مهرزاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حامد مهرزاد

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09112814909

phone icon تلفن ثابت: 01358352974

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@berenjenila.com

برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید