برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش برنج هاشمی 10 کیلویی دانه درشت

آنچه در این مقاله می خوانید...

انتخاب بهترین برنج هاشمی 10 کیلویینرخ برنج هاشمی 10 کیلویی صادراتی

بازدیدها: 1

رنگ برنج هاشمی 10 کیلویی کمی تیره است و خیلی سفید برفی نیست.  کرم و آفت کمتری دارد.  پخت برنج خوب آسان است و اصلا دیر دم نخواهد بود. این برنج ها همیشه در بازار حرف اول را می زنند. برنج هاشمی شکسته نیست.


فروش برنج هاشمی 10 کیلویی دانه درشت

انتخاب بهترین برنج هاشمی 10 کیلویی

انتخاب بهترین برنج هاشمی 10 کیلویی برنج هاشمی دارای چه ویژگی هایی است؟ و شما برای انتخاب یک برنج خوب هاشمی باید چه مواردی را بررسی کنید؟

برنج هاشمی ساقه باریک دارد. این ساقه کوتاه در شناخته شدن شلتوک های آن مانند یک علامت منحصر به فرد هستند. چرا که اغلب برنج ها ساقه ضخیم دارند و شاید این یک عیب بزرگ برای آنها به شمار رود. اما آیا شما می دانید که دلیل این موضوع چیست؟ دلیل این تست که کرم ها به راحتی در ساقه های ضخیم خود را جا می کنند اما اصلا در ساقه های باریک جا نمی گیرند و این ساقه ها به هیچ عنوان مکان مناسبی برای زندگی آنها نخواهد بود.

این برنج گران تر از سایر برنج ها است. قیمت آنها به دلیل کیفیت بی مانند آنها می باشد. همان طور که می دانیم یکی از مرغوب ترین و شناخته شده ترین برنج های ایرانی چه در گیلان تولید و کشت می شود، برنج هاشمی است. 

برنج خوب بازدهی دارند. در زمان کوتاه و مقدار زمین زراعی کوچکی بیشترین برنج را به بار می آورند . این موضوع باعث شده است تا کشاورزان بذرهای این گیاه را مانند طلای سفید بنامند و ارزش آنها را بیشتر بدانند.

بوی برنج درجه یک فوق العاده است و تا چند تا خانه آن طرف تر هم می رود. وقت پختن این این برنج کمتر کسی است که حدس نزد که نام آن چیست و متعلق به کدام شهر است. برنج هاشمی بوی خود را از چند فرسخی هم به مشام برنج شناسان می رساند. کمتر کسی پیدا می شود که این برنج های مرغوب را نشناسد و تفاوت بین آن و دیگر برنج ها را نداند.

طعم این برنج درجه یک است. راحت هضم می شود، برنج اگر خوب باشد یبوست را برطرف می کند و اگر برنج های به درد نخور خارجی باشد یبوست را تشدید هم خواهد کرد.

قد کشیدن این برنج ها حرف ندارد. به قول معروف برنج باید حسابی آب و رنگ داشته باشد و بوی آن گرسنه را سیر کند چه برسد به خوردنش. این برنج ها نمونه ای از بهترین و نام آورترین برنج های ایران به حساب می آورند که بازاریان برای آن سر و دست می شکنند. نبض بازار برنج ایران در دست برنج هاشمی است‌.

نرخ برنج هاشمی 10 کیلویی صادراتی

نرخ برنج هاشمی 10 کیلویی صادراتی نرخ برنج هاشمی صادراتی بیشترین نرخ را در میان انواع و اقسام برنج های صادراتی دیگر دارد.

برنج نیلا با برند نرگستان ارائه می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حامد مهرزاد

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09112814909

phone icon تلفن ثابت: 01358352974

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@berenjenila.com

برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.