برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش برنج هاشمی 5 کیلویی معطر ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

راه های تشخیص برنج هاشمی ارگانیکخرید برنج هاشمی 5 کیلویی ارزان

بازدیدها: 0

یکی از مواد غذایی که در ایران بسیار تولید می شود و حتی به دلیل کیفیت فوق العاده آن، به خارج از کشور نیز صادر می شود و مرکز کاشت این ماده غذایی، شمال ایران است و حتما تاکنون حدس زده اید که این ماده غذایی برنج ایرانی است که مارک های مختلفی از جمله برنج هاشمی 5 کیلویی دارد. این مارک از جمله بهترین مارک ها است که بین همه برنج های ایرانی است.

پخش برنج هاشمی 5 کیلویی معطر ارگانیک

راه های تشخیص برنج هاشمی ارگانیک

راه های تشخیص برنج هاشمی ارگانیک حتما منظور از کلمه ارگانیک را که به معنی کاملا طبیعی است و شما می خواهید که مشخصات برنج هاشمی ارگانیک را بدانید و بتوانید آن را از برنج های هاشمی اصلاح ژنتیکی که با نام پا کوتاه در بازار است تشخیص دهید.

مشخصات برنج هاشمی ارگانیک

عطر برنج هاشمی ارگانیک بسیار زیاد است و از برنج هاشمی پا کوتاه به آسانی قابل تشخیص است زیرا عطر آن بسیار کم است‌‌. عطر برنج هاشمی، عطری متفاوت است ولی عطر برنج هاشمی پاکوتاه، شبیه به عطر برنج طارم است.

برنج هاشمی ارگانیک رنگی کاملا سفید دارد که از برنج هاشمی اصلاح ژنتیکی که کاملا سفید نیس و کمی شفافیت نیز دارد که با برنج هندی که کاملا روغنی و کدر است، تفاوت دارد.

شکل برنج هاشمی ارگانیک با برنج هاشمی اصلاح ژنتیکی متفاوت است زیرا برنج ارگانیک آن، سفید و تپل و کمی کوتاه است ولی برنج اصلاحی آن، کمی بلندتر و به شکل شمشیری مایل به سفید است.

این برنج در اندازه ها و سایز کمتری نیز وجود دارد برای مثال همه ما می بینیم که اکثر برنج های هندی، ایرانی و اصلاح ژنتیکی، همگی ۱۰ کیلویی هستند ولی برنج هاشمی ارگانیک ۵ کیلویی نیز دارد.

قیمت برنج هاشمی ارگانیک با برنج هاشمی پاکوتاه یا اصلاح ژنتیکی نیز تفاوت دارد، به طوری که ارگانیک آن گرانتر از اصلاح شده آن است و اصلاح آن قیمتی در حدود میان برنج ایرانی و هندی دارد.

خرید برنج هاشمی 5 کیلویی ارزان

خرید برنج هاشمی 5 کیلویی ارزان خرید برنج هاشمی در اندازه های ۵ کیلویی و ۱۰ کیلویی و بیشتر از فروشندگان روستایی و از خود کارخانه به صورت مستقیم و از بعضی از فروشگاه ها و همچنین از حجره های بازار برنج ممکن است ولی به قیمت بالا، چرا که در این خرید ها بجز در موارد خرید از کارخانه البته به صورت عمده، همه افراد سعی در فروش به قیمت بازار و مصرف کننده بفروشند تا سودی نیز کرده باشند ولی در بعضی خرید ها مثل خرید از کارخانه البته به صورت عمده قیمت پایین تر است.

شاید شما هم مصرف کننده هستید ولی می خواهید به قیمت عمده و ارزان تر از قیمت مصرف کننده و تکی خرید کردن خرید کنید، بنابراین شما نیاز به یک سایت معتبر که بدون هیچ سودی و به قیمت ارزان، برنج هاشمی ارگانیک می فروشد، نیاز دارید. این سایت همان سایت است که برنج هاشمی ارزان ولی ارگانیک و با کیفیت را به شما عرضه می کند‌.

برنج نیلا با برند نرگستان ارائه می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حامد مهرزاد

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09112814909

phone icon تلفن ثابت: 01358352974

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@berenjenila.com

برنج نیلا شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.